понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 102
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Цеца во провиден фустан им го честиташе Бадник на фановите- собра 28.000 лајкови

ФОТО: Цеца во провиден фустан им го честиташе Бадник на фановите- собра 28.000 лајкови

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот профил на Инстаграм објави фотографија која предизвика големо внимание.

Ражнатовиќ со чаша во рацете, позираше во краток и проѕирен фустан. За само два часа, фотката собра преку 28.000 лајкови и повеќе од 100-на позитивни коментари.

Ovako je kod nas… Srećno Badnje veče… Mir, ljubav i blagostanje… Vaša Ceki 💖

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Покрај пофалните зборови, фановите на Цеца го искористија моментот да и честитаат и Божиќ.

Погледнете ја:

💖💖💖

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Коронавирус