сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 129
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

ФОТО: Цеца ужива во родното село на својата снаа – покажа што најмногу ѝ привлекло внимание

ФОТО: Цеца ужива во родното село на својата снаа – покажа што најмногу ѝ привлекло внимание

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ во моментов ужива во селото од каде што потекнува нејзината снаа – Тител, каде со семејството го славеле роденденот на нејзиниот внук Виктор, но и максимално ужива во природата.

Лулајќи се на огромната лулашка, го покажала своето опкружување со насмевка, па порачала:

„Тител, убавина“, напишала таа.

Инаку вниманието на пејачката било одземено од многубројните кафези со птици кои ги чува семејството на нејзината снаа.

Парламентарни избори 2020