сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 132
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

ФОТО: Цеца сподели кратко видео, а сите забележаа еден детаљ

ФОТО: Цеца сподели кратко видео, а сите забележаа еден детаљ

Познатата српска фолкерка Цеца се присети на момент кога имала само девет години, но и тогаш како и сега не го испуштала микрофонот од раце и владеела со сцената.

Имено Цеца објави кратко видео во издание какво досега јавноста немала можност да ја види и напиша.

„Јас на 9 години“.

Сепак нејзините фанови забележаа еден детаљ, а тоа е дека нејзината ќерка Анасатасија многу потсетува на неа кога била мала.

Парламентарни избори 2020