среда, 15. јули 2020. Вести денес: 229
ИЗБОРИ 2020

Излезност до 17 часот: 38,78 проценти во Македонија – Ова е излезноста по изборни единици

home Познати

ФОТО: Цеца сподели фотка од матура- Фановите и рекоа Анастасија е твоја копија

ФОТО: Цеца сподели фотка од матура- Фановите и рекоа Анастасија е твоја копија

Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели фотографија од својата матура.

Таа на Инстаграм објави фотографија и напиша Сеќавање.

Фановите веднаш искоментираа како нејзината ќерка Анастасија е иста како неа.

 

View this post on Instagram

 

Sećanja 1991… ❤ #ceca #cecaraznatovic #cecaofficial #serbiansinger #balkansinger #europeansinger #pink #memories #yugoslavia #1991

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on