вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 105
home Познати

ФОТО: Цеца се вовлече во тесен црн фустан, ја крена раката и…

ФОТО: Цеца се вовлече во тесен црн фустан, ја крена раката и…

Во последно време што и да направи Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи, предизвикува вистински хаос. Така беше и овој пат објавувајќи фотографија на која е во тесен црн фустан.

Фолк дивата овојпат ги покажа своите завидни облини и порача: Се јавувам за збор!

Најнови вести

Коронавирус