среда, 23. ноември 2022. Вести денес: 172
home Познати

ФОТО: Цеца се причести на полноќната литургија, а кога излезе од светиот храм, следуваше „вистинска борба“

ФОТО: Цеца се причести на полноќната литургија, а кога излезе од светиот храм, следуваше „вистинска борба“

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ минатата ноќ се причести во храмот Свети Сава на Врачар.

Таа ја искористи оваа прилика да ја следи и литургијата со нејзината сестра и внуците Виктор, Илија и Петар.

Потоа следеше вистинска битка – кој ќе победи, погледнете.

 

Најнови вести

Коронавирус