среда, 28. септември 2022. Вести денес: 164
home Познати

ФОТО: Цеца се качи на маса, но сите гледаа во еден детаљ кој секако и вие ќе го забележите

Најпознатата српска пејачка Цеца ги изненади своите следбеници на Инстаграм појавувајќи се во сосема ново свое издание што предизвика бура од реакции.
ФОТО: Цеца се качи на маса, но сите гледаа во еден детаљ кој секако и вие ќе го забележите

Имено пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е качена на маса и позира, додека пак нозете ги имаше качено на стол.

Foto: @dejan_milicevic Bunda: @inverno_caldo

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Сепак во прв план не беа нејзините нозе, туку кошулата по која полудеа многу девојки.

Речиси сите коментари гласеа дека таа изгледа совршено, а многу од девојките си посакаа всушност таква кошула, погледнете.

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Најнови вести

Коронавирус