вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 154
home Познати

ФОТО: Цеца одлучи да се почести- покажа што јаде и ги згрози фановите

ФОТО: Цеца одлучи да се почести- покажа што јаде и ги згрози фановите

Светлана Цеца многумина ги изненади кога преку Инстаграм на своите фанови им покажа чинија полна со полжави.

Овој специјалитет е обично секојдневие на трпезата во Франција или Италија, меѓутоа ни фолк дивата очигледно не му одолеала и тоа на Кипар каде што веќе повеќе од 10 дена ужива во друштво на својата сестра и внуци.

„Полжавчиња…мљац“, напишала Цеца во опис на фотографијата.

Коронавирус