недела, 27. септември 2020. Вести денес: 44
Во живо

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

home Познати

Фото: Цеца и Карлеуша во скоро исти фустани на Нова година!!

Фото: Цеца и Карлеуша во скоро исти фустани на Нова година!!

Популарните пејачки Светлана Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша облеке исти фустани за своите настапи на новогодишната ноќ?

Сега нивните фанови се прашуваат на која од нив подобро и стои фустанот.

Големите ривали Цеце и Јелена имале успешни настапи на Нова година, но ,многу од нивните фанови ги забележале нивните скоро исти фустани.

Цеца и Карлеуша  одлучиле на новогодишниот настап да се појават во сребрени фустани.

 

Коронавирус