сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 80
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

ФОТО: Цеца „грми“ на плажа, костимот за капење ја истакна нејзината витка линија

ФОТО: Цеца „грми“ на плажа, костимот за капење ја истакна нејзината витка линија

По настапот во Црна Гора, српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ го искористи слободното време да се одмори и ужива на плажа.

По фотографиите кои се појавија во јавноста на кои Цеца е во костим за капење кој ги истакнува нејзините гради, сега е објавено и видео.

Пејачката ужива на лежалка покрај морето, а обожавателите имаа само пофални зборови за нејзиниот изглед и витка линија.

-Можно ли е оваа бомба да има внук?, Како девојче си, се само дел од коменатрите упатени до неа.

Најнови вести

Коронавирус