вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Бруталното тело на Кајли го запали Инстаграм, и таа костимот за капење го облече наопаку

ФОТО: Бруталното тело на Кајли го запали Инстаграм, и таа костимот за капење го облече наопаку

Апсолуен хит ова лето ќе бидат бикините кои сите модни инфлуенсерки на Инстаграм ги облекуваат наопаку.

Дека ваквиот тренд е се популарен потврди и Кајли Џенер која горниот дел од костимот за капење го облече наопаку и за кратко време собра милион лајкови.

Ваквиот начин на носење на костимот за капење дополнително ги истакнува градите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

ЕУРО 2020

Македонија