сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 81
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

ФОТО: Бритни Спирс заврши во болница

ФОТО: Бритни Спирс заврши во болница

Пејачката Бритни Спирс ја скришила ногата додека танцувала и итно е хоспитализирана. Нејзиното момче Сем Ашгари на својот „Инстаграм“  објави фотографија од пејачката во болница.

Тој откри дека Бритни го скршила стапалото, а пејачката е сместена во соба за итни случаеви.

-Кога нешто ќе скршиш, тоа зараснува посилно, особено кога си моја девојка. Мојата лавица скрши коска на стопалото правејќи тоа што најмногу го сака, танцувајќи. И посакувам брзо опоравување да може да скока, трча и танцува, напиша Сем.

Нејзините фанови и посакаа брзо оздравување. Во последно време. Бритни е на мета на удари поради нејзината неуреденост. Многу го забележуваат нејзиното изморено лице, несредената шминка и фризура.

Најнови вести

Коронавирус