понеделник, 26. август 2019. Вести денес: 2
home Познати

ФОТО: Бритни Спирс излезе од психијатрија- никогаш полошо не изгледала

ФОТО: Бритни Спирс излезе од психијатрија- никогаш полошо не изгледала

Пејачката Бритни Спирс ја напушти психијатриската клиника во која била сместена од јануари годинава.

Папараците ја фотографирале како изгледува од хотел во Беверли Хилс со своето 12 години помладо момче Сем кое цело време ја штитело од фановите и новинарите.

Бритни во рацете ги држела своите патики, телефонот и торбата, а на себе имала влечки, разбушавена коса и збунет израз на лицето.

Бритни беше сместена на психијатрија против своја волја каде ѝ била укажана помош.

Погледнете ги фотографиите од првото нејзино појавување во јавност: