недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Британскиот пејач се соблече гол за да ја прослави победата на својата натпреварувачка

ФОТО: Британскиот пејач се соблече гол за да ја прослави победата на својата натпреварувачка

Британскиот пејач Оли Марс на овогодинешното натпреварување „The Voice“ се појави како член на жирито, а победата на својата учесничка Моли Хокинг ја прослави така што ја соблече својата облека и позираше во својата столица.

Овој 34 годишен пејач позираше во победничката поза „Победникот соблекува сè“, а фотографијата ја објави на својот Инстаграм.

Неговото славење траеше долго во ноќта, што можело да се забележи според објавите на Инстаграм. Победничката на овогодинешното натпреварување Моли рекла дека Марс е голема инспирација и дека сè уште не може да верува дека победила.

 

Коронавирус