среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 89
home Познати

ФОТО: Бремената Емили ги остави со подотворена уста фановите -на оваа фотографија како од мајка родена мажите нема да останат рамнодушни

ФОТО: Бремената Емили ги остави со подотворена уста фановите -на оваа фотографија како од мајка родена мажите нема да останат рамнодушни

Светски познатата манекенка на социјалните мрежи објави дека е бремена.

Емили Ратајковски е бремена 20 недела, а сега објави фотографија на социјалните мрежи каде е целосно гола, што не е прв пат за неа.

 

View this post on Instagram

 

20 weeks 🤍 getting to know my new body

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Кога манекенката беше запрашана кој пол на детето го сака, таа одговори дека нема да го знае полот на детето се додека не наполни 18 години, кога тоа само ќе одлучи кој пол ќе биде и ги збуни сите со својата изјава. Патем, ова ќе биде првото дете на Емили и нејзиниот сопруг.

Коронавирус