вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 167
home Познати

ФОТО: Бред Пит предизвика сообраќајка

ФОТО: Бред Пит предизвика сообраќајка

Американскиот актер Бред Пит учестуваше во верижен суди кој се случил во понеделникот во Лос Анџелес.

Актерот бил виновен за сообраќајката, но поголема штета на трите автомобили немало.

Педесет и четири годишниот актер бил фотографиран непосредно по сообраќајката како разменува податоци со останатите учесници, пишува Дејли Меил.

Пит ги оставил своите податоци и ги сликал оштетените делови од возилото.

Qatar 2022