вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 101
home Познати

ФОТО: Бразилската убавица блесна на црвениот тепих во Кан

ФОТО: Бразилската убавица блесна на црвениот тепих во Кан

Бразилската убавица Адриана Лима уште еднаш докажа дека е најубавата жена во светот.

На Филмскиот фестивал во Кан се појави во тесна тоалета од Мајкл Корс со која ги истакна нејзините облини и успеа да го привлече вниманието на новинарите.

Коронавирус