сабота, 28. март 2020. Вести денес: 110
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Борко Ристовски славеше роденден со сопругата и синот

ФОТО: Борко Ристовски славеше роденден со сопругата и синот

Голманот на македонската ракометна репрезентација, Борко Ристовски го прослави 37. роденден.

Неговата сопруга објави фотографија од скромната забава во нивниот дом.

Погледнете: