петок, 29. јули 2022. Вести денес: 131
home Познати

ФОТО: Борко Ристовски славеше роденден со сопругата и синот

ФОТО: Борко Ристовски славеше роденден со сопругата и синот

Голманот на македонската ракометна репрезентација, Борко Ристовски го прослави 37. роденден.

Неговата сопруга објави фотографија од скромната забава во нивниот дом.

Погледнете:

Коронавирус