понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 153
home Познати

ФОТО: Бојана Скендеровски со емотивна објава за својата сестра

ФОТО: Бојана Скендеровски со емотивна објава за својата сестра

Пејачката и водителка Бојана Скендеровски денес има убав повод за прослава.

Како што објави таа на социјалните мрежи, водителката и нејзиниот сопруг денес ја прославуваат крштевката на нивната ќерка Искра.

Убавиот повод на едно место ги собра пријателите и семејството, а преку објава на социјалните мрежи Бојана ја покажа својата сестра и со емотивна порака кажа што таа и значи во животот.

-Таа ми е и пријател и потпора, и сонце и засолниште…таа е мојата сестра, пишува Бојана во својата објава на Фејсбук.

Најнови вести