сабота, 19. октомври 2019. Вести денес: 10
home Познати

ФОТО: Блеска од раскош и луксуз – пејачката Емина Јаховиќ ја накити елката

ФОТО: Блеска од раскош и луксуз – пејачката Емина Јаховиќ ја накити елката

Емина Јаховиќ после разводот со сопругот Мустафа Сандал ужива во врската со новиот избраник милионерот Садетин Саран, а колку силно ги исчекува празниците покажува фотографијата која ја сподели на Инстаграм.

Пејачката ја накити елката во својот раскошен дом во Истанбул, па не издржа и се пофали на интернет.

Погледнете: