понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 145
home Познати

ФОТО: Бившата на Камјмаковски во најпровокативно издание до сега

ФОТО: Бившата на Камјмаковски во најпровокативно издание до сега

Поранешната сопруга на македонскиот пејач Даниел Калмаковски, Кристина Димитриевска, која неодамна се проба во пејачките води, објави најпровокативни фотографии до сега.

Имено Криситина е голем љубител на плажите и базените, па така и овој пат таа не почести со провокативни фотографии.

 

 

View this post on Instagram

 

#timeforrelax #pool #meditation ??‍♀️

A post shared by Kristina? (@kristina.dimitry) on

 

Најнови вести

Коронавирус