четврток, 15. април 2021. Вести денес: 164
home Познати

ФОТО: Била русокоса- вака некогаш изгледала Александра Пријовиќ

ФОТО: Била русокоса- вака некогаш изгледала Александра Пријовиќ

Српската пејачка Александра Пријовиќ е позната по својата црна коса, а еве како изгледала кога била многу мала.

За оваа пејачка многу се зборува, поради тоа што е во брак со Филип Живојиновиќ.

Пејачката некогаш била русокоса, а фотографијата од детството со својот татко ја споделила на Инстаграм за неговиот роденден.

Најнови вести

Коронавирус