петок, 3. декември 2021. Вести денес: 74
Во живо

Мицкоски во Прилеп на средба со претставници на Регионалната стопанска комора

home Познати

ФОТО: Биковиќ позираше без маица и ги „полуде“ девојките

ФОТО: Биковиќ позираше без маица и ги „полуде“ девојките

Милош Биковиќ изгледа дека заврши со одморот и сега го очекуваат нови работни задачи. Актерот се огласи на Инстаграм и објави фотографија каде позира без маица.

Во шорцеви, без маица и пиејќи кафе – Милош беше вистинско уживање за очите на понежниот пол.

„Готово… сега треба да се издржи до април … минимум…“, напиша актерот.

Тој ги воодушеви фановите со овој изглед, а тие го пофалија со позитивни коментари.

Најнови вести

Коронавирус