сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 48
home Познати

(ФОТО) Без ниту грам шминка и во спортска облека: Сексипилната Кели Брук во непрепознатливо издание

(ФОТО) Без ниту грам шминка и во спортска облека: Сексипилната Кели Брук во непрепознатливо издание

Водителката и манекенка Кели Брук на својот Инстаграм профил секогаш споделува фотографии на кои изгледа навистина феноменално.

Овој пат Кели била забележана од папараците додека го шета своето милениче, кучето Теди, низ Лондон и била речиси непрепознатлива. Без грам шминка и во секојдневно издание кое што се состоело од капут, тренерки, спортски обувки и очила за сонце, ретко кој би рекол дека станува збор за личноста која што е на листата на најсексапилни жени на светот.

Кели има направено профил и за своето куче Теди и често споделува негови фотографии. Таа претходно исто така добивала многубројни коментари на сметка на своите бујни облини.

 

View this post on Instagram

 

@danilocalendarsuk 2021

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on