вторник, 28. март 2023. Вести денес: 44
home Познати

ФОТО: Беше стриптизета за да заработи за студии, а сега вози машина од 270.000 долари!

ФОТО: Беше стриптизета за да заработи за студии, а сега вози машина од 270.000 долари!

Ангела Рен Вајт, позната како Блек Чајна, се појавила во центарот на Лондон во комбинација која со брзина на светлината се рашири по светските портали!

Иако, тие донекаде веќе се навикнаа да ја гледаат поранешната жена на Роб Кардашијан во шокантни изданија,таа дефинитивно нема граници кога е во прашање облекувањето.

Чајна пред многу години почна да се занимава со стриптиз како би можела да си ги плати студиите.

Таа во 2016 ја започна врската со Роб Кардашијан, со кој има и дете.

Но, љубовта кратко траеше, а Чајна после разводот со Роб ги доби автомобилите “Lamborghini” и “Range Rover”.

Но, набрзо таа го доби својот луксузен “Ferrari” чија цена, како што пишуваат сите светски медуми е околу 270,000 долари!

 

loading...

Најнови вести