вторник, 22. ноември 2022. Вести денес: 168
home Познати

ФОТО: Беше голем заводник во „Сексот и градот“, а денес изгледа како старец

Глумецот, кој сега има 56 години, пуштил брада, има седа коса, а се појави со својата девојка Бо Дерек на еден холивудски настан.
ФОТО: Беше голем заводник во „Сексот и градот“, а денес изгледа како старец

Џон Корбет беше миленик на припадничките од понежниот пол, а сега 18 години по снимањето на серијата „Сексот и градот“, актерот изгледа непрепознатливо.

Глумецот, кој сега има 56 години, пуштил брада, има седа коса, а се појави со својата девојка Бо Дерек на еден холивудски настан.

Многу жени навивале нивниот омилен лик од серијата „Сексот и градот“, Кери, да остане со Ејдан до крајот, но тоа сепак не се случи.

Најнови вести

Коронавирус