петок, 20. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Беше бубалица во „Беверли хилс“, а денеска со разголени гради на 57 години

Девојката која беше лудо заљубена во ликот Брендон кој го играше Џејсон Присли, симпатичната Андреа Закерман, денес изгледа навистина секси. Уште го има слаткиот шарм, но стана вистинска заводничка.
ФОТО: Беше бубалица во „Беверли хилс“, а денеска со разголени гради на 57 години

Во 90-тите години таа беше неугледна бубалица во серијата „Беверли хилс“, а кога синоќа се појави во Лос Анџелес, актерката многумина не ја препознаа.

Симпатичната бринета имаше 29 години кога глумеше во култната серија во улогата на уредник на училишниот весник.

Многу години подоцна таа е меѓу челните луѓе на доделувањето на SAG наградите.

Девојката која беше лудо заљубена во ликот Брендон кој го играше Џејсон Присли, симпатичната Андреа Закерман, денес изгледа навистина секси. Уште го има слаткиот шарм, но стана вистинска заводничка.

Андреа која ја играше улогата на Габриела се избори за силна позиција во Холивуд.

Таа е омажена и има две деца.

 

 

Најнови вести

Коронавирус