четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 103
home Познати

ФОТО: Бела и Џиџи Хадид се убавици – Нивната мајка на 60. години е бомба

ФОТО: Бела и Џиџи Хадид се убавици – Нивната мајка на 60. години е бомба

Моделите Бела и Џиџи Хадид се убавици кои го освоија светот, но нивната мајка е бомба и доказ дека крушата под круша паѓа.

Јоланда Хадид има 55. години но и понатаму има тело на манекенка.

Коронавирус