петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 158
home Познати

ФОТО: Бела Хадид во најпровокативно издание досега – Оваа фотографија ќе им го помати умот на мажите

ФОТО: Бела Хадид во најпровокативно издание досега – Оваа фотографија ќе им го помати умот на мажите

Манекенката Бела Хадид на Инстаграм објавила фотографии на кои позира во долна облека и уште еднаш докажала зошто важи за една од најзгодните манекенки на светот моментално.

 

View this post on Instagram

 

oh, damn it’s apparently on already. sorry. amazon prime 🥵⛓💋 ALSO. DONT FORGET TO VOTE.

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

Нејзините следбеници биле воодушевени, а се издвоил коментарот кој има и најголем број лајкови – оној на геј манекенот Паркер Кит Хил, кој напишал:

-Сега сум стрејт, што најдобро опишува колку му се допаднала објавата.

Коронавирус