понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 120
home Познати

ФОТО: Бекам објави нова фотографија на која ја бакнува својата ќерка во уста- фановите веднаш го нападнаа „тоа е чудно и морничаво“

ФОТО: Бекам објави нова фотографија на која ја бакнува својата ќерка во уста- фановите веднаш го нападнаа „тоа е чудно и морничаво“

Иако јавноста константно го критикува дека ја бакнува својата ќерка Харпер во уста, Дејвид Бекам не планира да престане со ваквите изливи на љубов.

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам повеќе пати објавил фотографија на која ја бакнува својата 8-годишна ќерка Харпер во уста. Селфи фотографијата од лизгање ја објавил во петокот на својот Инстаграм профил и така повторно предизвикал војна во коментари.

Веќе со години луѓето зборуваат дека тоа што го прави е неприфатливо, а славниот водител Пирс Морган го нарекол тоа „чудно и морничаво“.

 

View this post on Instagram

 

It’s beginning to look a lot like Christmas ??.. Thanks to @nhm_icerink for looking after us today ?

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Фудбалерот во 2017 година се огласи на ваквите критики:

-Сакаме да им покажеме на нашите деца љубов. Добив повеќе критики поради бакнувањето на ќерката, но така ги бакнувам своите деца. Многу сум нежен кон децата, така не воспитале и Викторија и мене и така ние се однесуваме кон децата – рекол Бекам.

Коронавирус