среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Антониа Гиговска во прекратка комбинација со момчето на свадбата кај својот брат – пејачите облечени идентично

ФОТО: Антониа Гиговска во прекратка комбинација со момчето на свадбата кај својот брат – пејачите облечени идентично

Антониа Гиговска изминатиот викенд се забавуваше на свадбата на нејзиниот брат Дарко.

Младата пејачка на прославата беше придружувана од новото момче, Иван Јованов.

18-годишната музичарка носеше син краток фустан и црни сандали на високи потпетици, а пејачот Иван носеше кошула и панталони во иста боја како фустанот на Антониа.

Погледнете:

Коронавирус