петок, 16. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Антониа Гиговска го извади прслучето, па го запали Инстаграм

ФОТО: Антониа Гиговска го извади прслучето, па го запали Инстаграм

Македонската пејачка, Антониа Гиговска, која од неодамна е во врска со форнтменот на „Либеро бенд“, Иван Јованов, објави многу провокативна фотографија на Инстаграм, со што ги разбуди машките фантазии.

Имено, Гиговска во бела кошула и без прслук објави фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, за што поточно се работи видете сами:

Најнови вести

Коронавирус