сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 127
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ФОТО: Анистон отвори Инстаграм, со првата објава ја „запали“ социјалната мрежа

ФОТО: Анистон отвори Инстаграм, со првата објава ја „запали“ социјалната мрежа

Актерката Џенифер Анистон ги воодушеви своите обожаватели бидејќи стана дел од социјалната мрежа Инстаграм.

Таа отвори свој профил на Инстаграм и првата фотографија која ја објави е со колегите од најпопуларната серија „Пријатели“.

Анистон под фотографијата напиша: „Сега сме Инстаграм Пријатели исто така. Здраво Инстаграм“.

Фотографијата за кратко време доби повеќе од 8 милиони лајкови, но и коментари за поддршка и добредојде на актерката.

Парламентарни избори 2020