понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 68
home Познати

ФОТО: Ангелот на „Викторија Сикрет“ покажа како изгледа без грам шминка

ФОТО: Ангелот на „Викторија Сикрет“ покажа како изгледа без грам шминка

Тејлор Хил важи за една од најуспешните светски модели бидејќи се шета на ревиите на „Викторија Сикрет“ и сите се навикнати да ја гледаат средена.

Моделите на „Викторија Сикрет“ важат за едни од најубавите жени на светот, а многумина можеби се прашуваат како изгледаат без шминка.

Тејлор на својот „Инстаграм“ објави фотографии во природно издание, па еве како изгледа познатиот модел без „мејкап“.

Извор: Вистина.мк

Локални избори 2021