среда, 8. јули 2020. Вести денес: 143
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ФОТО: Анастасија Ражнатовиќ запросена на Божиќ, кажа „ДА“

ФОТО: Анастасија Ражнатовиќ запросена на Божиќ, кажа „ДА“

Во домот на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ вчера било многу весело со оглед на фактот дека пејачката собрала големо друштво, меѓу кои и пријатели на нејзината ќерка Анастасија.

Еден од пријателите на Анастасија „ја побарал“ за жена, со огромен прстен, а девојката со смеа ја „прифатила“ понудата за брак.

-Верена е, напишал пријателот на Анастасија кој се пошегувал на социјалните мрежи каде била споделена одличната атмосфера од домот на Ражнатовиќ.

Парламентарни избори 2020