недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 66
home Познати

ФОТО: Анастасија Ражнатовиќ позираше во црвено бикини, сите гледаа во нејзиниот стомак

ФОТО: Анастасија Ражнатовиќ позираше во црвено бикини, сите гледаа во нејзиниот стомак

Анастасија Ражнатовиќ на Миконос ги прославува 10 милиони прегледи кои ги има на нејзината прва песна „Совршен пар“.

Наследничката на фолк ѕвездата Цеца, ако се гледа според прегледите на ЈуТјуб, е на заслужен одмор.

На својот Инстаграм профил таа објави фотографија на која позира во црвен костим за капење, покажувајќи го згодното тело.

Во коментарите има само пофални зборови, а многумина обрнаа внимание и на стомачните мускулу кои ги има Анастасија.

Најнови вести