среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 159
home Познати

ФОТО: Анастасија Ражнатовиќ драстично го промени имиџот

ФОТО: Анастасија Ражнатовиќ драстично го промени имиџот

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ прошета низ Белград со нов имиџ.

Кусо розово фустанче и руса коса како барбика беше маската на Таша за „Ноќта на вештерките“.

Својата одлична фигура таа ја истакна и со високи потпетици, а многумина коментираа дека одлично изгледа во ваква комбинација.

 

Коронавирус