петок, 29. јули 2022. Вести денес: 130
home Познати

ФОТО: Анастасија изненади, по четири години ја промени бојата на косата

ФОТО: Анастасија изненади, по четири години ја промени бојата на косата

Бура реакции на социјалните мрежи предизвика Анастасија Ражнатовиќ откако се појави со променета боја на косата.

Таа по четири години одлучила да ја промени бојата на коса што влијае на нејзиниот изглед. Од темно кафена, пејачката сега е светло кафена, па изгледа помлда и посвежо.

Ќерката на Цеца за изгледот доби многу пофални зборови.

Коронавирус