недела, 12. јули 2020. Вести денес: 79
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

home Познати

ФОТО: Анабела ја покажа вајаната фигура во петтата деценија- Луна воодушевена од изгледот на својата мајка

ФОТО: Анабела ја покажа вајаната фигура во петтата деценија- Луна воодушевена од изгледот на својата мајка

Луна Ѓогани замина на одмор во Египет со своето момче Марко Миљковиќ, додека нејзината мајка Анабела Атијас е на друга дестинација.

Анабела на својот Инстаграм почнала да објавува провокативни фотографии на кои позира во костим за капење, а сега коментар ѝ оставила и нејзината ќерка Луна.

„Вау“, кратко прокоментирала Луна на фотографијата на својата мајка, која добила голем број лајкови.

 

View this post on Instagram

 

Summer crazy mood images😚

A post shared by Anabela Atijas (@anabelci) on

Парламентарни избори 2020