петок, 30. септември 2022. Вести денес: 69
Во живо

„Промените се случуваат, секогаш со народот“: Мицкоски во посета на општина Јегуновце

home Познати

ФОТО: Ана Севиќ деформирана, обожавателите прашуваат што и се случило

ФОТО: Ана Севиќ деформирана, обожавателите прашуваат што и се случило

Ана Севиќ и нејзиниот сопруг Дарко Лазиќ неодамна објавија дека се разведуваат. Во медиумите се објавуваа голем број приказни за нивниот однос, но пејачката не се огласуваше.

Откако стивнаа приказните за нив, Ана стана активна на социјалните мрежи. Така неретко објавува селфи фотографии.

Со најновата фотографија зачуди голем број од обожавателите кои се прашуваат што се случува со неа. Во прв план на сликата се нејзините гради, но нејзината глава е далеку од онаа по која е препознатлива.

Српските медиуми пишуваат дека изгледа Ана си играла со фотошоп правејќи до себе лик како од цртаните филмови. Вилицата не личи на нејзината, а и вратот.

 

 

Најнови вести

Коронавирус