вторник, 18. февруари 2020. Вести денес: 66
home Познати

ФОТО: Ана Николиќ го запали Инстаграм, се соблече во бикини на жешкиот песок

ФОТО: Ана Николиќ го запали Инстаграм, се соблече во бикини на жешкиот песок

Пејачката Ана Николиќ својата линија ја има доведено до совршенство, а тоа го покажа во костим за капење.

Таа во моментов ужива на Тајланд со ќерката Тара, а објави и фотографии кои ги запалија социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

🌴🌊☀️

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

На жешкиот песок таа позира во црвено бикини покажувајќи колку навистина е ослабена.

Обожавателите за неа имаа само пофални зборови велејќи дека ова е Ана кои тие ја познаваат.

 

View this post on Instagram

 

🌴🌞

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on