четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 128
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Ана Николиќ драстично ослабе, нема да ја познаете

ФОТО: Ана Николиќ драстично ослабе, нема да ја познаете

Пејачката Ана Николиќ веќе подолго време се бори со вишокот килограми. По породувањето тоа беше особено изразено кај неа, па затоа таа позна да се крие од фотоапаратите.

Меѓутоа со својата најнова објава на социјалните мрежи ја изненади јавноста.

Николиќ која некогаш важеше за најзгодната девојка на естрадата е на добар пат. Ако се суди по објавените фотографии, Ана одлучила да се врати на старата витка линија.

Коронавирус