петок, 29. јули 2022. Вести денес: 135
home Познати

ФОТО: Ана Кораќ сака да изгледа како Барбика, направи уште една корекција на себе

ФОТО: Ана Кораќ сака да изгледа како Барбика, направи уште една корекција на себе

Ана Кораќ постојано прави корекции на лицето, но и естетски операции.

Овој пат им се пофали на нејзините обожаватели им се пофали дека прави нова корекција на усните, а според нејзините објави таа сака да го доближи својот изглед до Барбика.

Според пишувањата на медиумите Ана досега за корекции и операции има издвоени близу 24.000 евра.

Старлетата ги зголемила градите неколку пати, го оперирала неколку пати и носот, ги зголемила усните и јагодиците на лицето, правела таканачени „мачји очи“, а се пишува дека била на операција за вадење ребра за намалување на половината, но таа ова неколку пати го демантираше.

Коронавирус