петок, 4. декември 2020. Вести денес: 4
home Познати

ФОТО: Ана Ивановиќ прв пат фатена со него!

ФОТО: Ана Ивановиќ прв пат фатена со него!

Ана Ивановиќ во моментов се наоѓа на Мајорка каде го поминува времето со својот син Лука.

Таа првпат е фотографирана со синот, кој досега не сакаше да го покажува во јавноста.

Ана на Мајорка е сама без Бастијан од причина што тој е во Чикаго поради работни обврски.

Облечена во шарен комбинезон кој ги истакнал нејзните долги нозе, Ана покажала како се снаоѓа во мајчинските обврски, а очигледно дека не обратила внимание да ја намести шминката и фризурата.

Коронавирус