понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 57
home Познати

ФОТО: Ана и Бастијан ја имаат најсиромашната новогодишната елка, но сите гледаа во тенисерката и нејзините нозе

ФОТО: Ана и Бастијан ја имаат најсиромашната новогодишната елка, но сите гледаа во тенисерката и нејзините нозе

Поранешната најдобра светска тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиот сопруг, легендарниот германски фудбалер Бастијан Швајнштајгер се подготвени да го прослават Божиќ.

Имено Ана на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позираат заедно со Бастијан пред новогодишната елка.

-Веќе го украсивме нашето дрво! Кој уште е подготвен за Божиќ? , напиша Ана под фотката на која таа и Бастијан позираат во својот дом пред новогодишната елка.

Секако коментари само се редеа, а многумина и покрај елката, коментираа дека Ана изгледа беспрекорно и се уште има совршена фигура иако роди две деца, па доби и комплименти за нејзините совршено тонирани нозе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic)

Најнови вести

Коронавирус