сабота, 4. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Ана е минато, Раста фатен со нова девојка?

ФОТО: Ана е минато, Раста фатен со нова девојка?

Раста дефинитивно ставил крај на бракот и смирувањето со пејачката Ана Николиќ, пишуваат српските медиуми.

Екипата на емисијата „Папарацо лов“ го фатила Раста во друштво на непозната девојка.

Раперот во јавност се појавил со друга девојка и како што се шпекулира, на овој начин докажал дека меѓу него и Ана со која има ќерка, веќе не постои ништо.

Коронавирус