понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 77
home Познати

ФОТО: Американската актерка прошета низ црвениот тепих со голи гради

ФОТО: Американската актерка прошета низ црвениот тепих со голи гради

Американската актерка и модел Индија Мур се прошета на црвениот тепих во прилично шокантно издание.

Таа се појави на “Time 100 Gala” фестивалот, а фустанот кој го ибра беше целосно проѕирен.

Актерката сосема опуштено се смешкала и позирала пред камерите иако и се гледале долите гради.

Коронавирус