недела, 27. септември 2020. Вести денес: 24
home Познати

ФОТО: Александра Накова речиси гола во лифт ни ја честита Новата 2020 година

ФОТО: Александра Накова речиси гола во лифт ни ја честита Новата 2020 година

Македонската старлета, Александра Накова, во стилот на нејзините колешки од соседна Србија ни ја честиташе Новата 2020 година.

Накова во минијатурно фустанче во лифт ни посака среќна Нова година.

Коронавирус