вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 3
home Познати

ФОТО: Александра Накова изгледа бомбастично во овој фустан- нема да ја препознаете со новите силикони

ФОТО: Александра Накова изгледа бомбастично во овој фустан- нема да ја препознаете со новите силикони

Поранешната учесничка во реалните шоуа „Преживеан“ и  „Танц со ѕвездите“, манекенката Александра Накова е доста активна на социјалните мрежи.

Сите нејзини објави се проследени со низа коментари и импресии, но нејзините фанови останаа воодушевени кога ја видоа во вакво издание.

Таа облече црн фустан кој многу повеќе открива отколку што сокрива.

Најнови вести

Локални избори 2021