четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 156
home Познати

ФОТО: Александра Накова бледа копија на Љупка Митрова?

ФОТО: Александра Накова бледа копија на Љупка Митрова?

Александра Накова и закопчана до грло ја разбуди машката фантазија. Таа позираше со задникот во преден план и го запали Инстаграм.

Но се поставува едно прашање.

Дали Накова оваа фотографија ја направи откако Љупка Митрова, една од најпознатите македонски инфлуенсерки на Инстаграм, пред неколку дена изјави дека нејзин насекси дел од телот и е задникот? Па така Накова испровоцирана од оваа изјава на Митрова реши да се пофали со нејзиниот задник?

 

Коронавирус